[+48] 609521424

Świeradów Zdrój raj dla narciarzy

Świetnie przygotowane, oświetlone stoki otwarte praktycznie przez całą dobę. Nowoczesne wyciągi, zapewniające komfort przebywania na stoku. Rozbudowane zaplecze narciarskie, gastronomiczne jak i hotelowe. Urocza i spokojna okolica, w której można się zrelaksować i odpocząć po całym dniu śnieżnych szaleństw. Czy wybierając się na narty trzeba czegoś więcej? Zdecydowanie takowe warunki są co najmniej odpowiednie, aby zaliczyć udany zimowy wypad. Wszystko to i jeszcze więcej zaoferować może Ci na pierwszy rzut oka niepozorne, jednak bardzo atrakcyjne miasteczko – Świeradów Zdrój.

Narty w Świeradowie Zdroju to możliwość korzystania z nowoczesnych stoków, na których przez wiele miesięcy (także przed i po sezonie) panują odpowiednie warunki do uprawiania ulubionych sportów, także jazdy na snowboardzie. W przypadku niekorzystnych warunków uruchamiane są maszyny, odpowiedzialne za wytwarzanie sztucznego śniegu – praktycznie zawsze więc możesz liczyć na niezapomniane atrakcje! Warto zwrócić także uwagę na wyciągi w Świeradowie Zdroju – zarówno linowe jak i krzesełkowe, dzięki nim dostaniesz się na szczyt każdej góry i szczyt każdego stoku.

Po pełnym wrażeń oraz emocji dniu na stoku z pewnością będziesz szukał miejsca gdzie możesz wypocząć, najeść się do syta oraz rozerwać. Nowoczesne apartamenty w Świeradowie Zdroju zagwarantują Ci wszystko o czym tylko zamarzysz, jednocześnie oferując naprawdę korzystne i niskie ceny. Świeradów Zdrój jest niemal rajem dla narciarzy, co roku ściąga ich tutaj coraz więcej i każdy z nich chwali sobie jakość stoków oraz panujące warunki.