wczasy nad morzem, góry, jeziora, noclegi

Gościniec Pod Bukiem - Świeradów Zdrójpowrót na stronę główną nocleg,kwatera,pensjonat - Świeradów Zdrój. Powrót na stronę główną

Jesteś 64675
gościem
na naszej stronie


Świeradów Zdrój raj dla narciarzy

Świetnie przygotowane, oświetlone stoki otwarte praktycznie przez całą dobę. Nowoczesne wyciągi, zapewniające komfort przebywania na stoku. Rozbudowane zaplecze narciarskie, gastronomiczne jak i hotelowe. Urocza i spokojna okolica, w której można się zrelaksować i odpocząć po całym dniu śnieżnych szaleństw. Czy wybierając się na narty trzeba czegoś więcej? Zdecydowanie takowe warunki są co najmniej odpowiednie, aby zaliczyć udany zimowy wypad. Wszystko to i jeszcze więcej zaoferować może Ci na pierwszy rzut oka niepozorne, jednak bardzo atrakcyjne miasteczko – Świeradów Zdrój.

Narty w Świeradowie Zdroju to możliwość korzystania z nowoczesnych stoków, na których przez wiele miesięcy (także przed i po sezonie) panują odpowiednie warunki do uprawiania ulubionych sportów, także jazdy na snowboardzie. W przypadku niekorzystnych warunków uruchamiane są maszyny, odpowiedzialne za wytwarzanie sztucznego śniegu – praktycznie zawsze więc możesz liczyć na niezapomniane atrakcje! Warto zwrócić także uwagę na wyciągi w Świeradowie Zdroju – zarówno linowe jak i krzesełkowe, dzięki nim dostaniesz się na szczyt każdej góry i szczyt każdego stoku.

Po pełnym wrażeń oraz emocji dniu na stoku z pewnością będziesz szukał miejsca gdzie możesz wypocząć, najeść się do syta oraz rozerwać. Nowoczesne apartamenty w Świeradowie Zdroju zagwarantują Ci wszystko o czym tylko zamarzysz, jednocześnie oferując naprawdę korzystne i niskie ceny. Świeradów Zdrój jest niemal rajem dla narciarzy, co roku ściąga ich tutaj coraz więcej i każdy z nich chwali sobie jakość stoków oraz panujące warunki. 

Copyright 2000 - 2014 Tenet - Serwisy turystyczne : | Zaloguj | Świeradów Zdrój raj dla narciarzy