'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTĘPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 94925

Start

Nasz obiekt położony jest u podnóża Stogu Izerskiego w spokojnej dzielnicy Świeradowa Zdrój. Bliskość Kolei Gondolowej SKI SUN oraz licznych szklaków zarówno rowerowych (w tym leśnych ścieżek Single Track) jak i pieszych zachęca do aktywnego wypoczynku. Ponadto podczas wypoczynku istnieje możliwość skorzystania z pobliskiej bazy zabiegowej w Klinice Młodości, jak i masaży na miejscu w obiekcie. Jeśli chcecie Państwo odpocząć od zgiełku miasta i spędzić udany wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi - zapraszamy do nas.

 

 

Jak widać na mapie Świeradów Zdrój jest  bardzo dobrym miejscem na rodzinny wypoczynek i wycieczki. Z pewnością nie zabraknie miejsc do zwiedzania lub spokojnych spacerów, ale także wielu wspaniałych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo różnorodne kuracje zdrowotne z pewnością korzystnie wpłyną na samopoczucie całej rodziny. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu.

 W swojej ofercie posiadamy dwa apartamenty :

  • jeden duży dla 4-8 osób (2 sypialnie, pokój dzienny z TV, łazienka, kuchnia z pełnym wyposażeniem). Cena w zależności od ilości osób za cały apartament 160-320 PLN za dobę
  • drugi to mały 2-4 osób  (sypialnia, pokój z tv i otwartym aneksem kuchennym, łazienka). Cena  od 100-160 zł doba za całe mieszkanko.

OPŁATA UZDROWISKOWA  - 3,00 zł od osoby za dobę.

1. Doba noclegowa trwa od godziny 14.00 w dniu przyjazdu do godziny 12.00 w dniu wyjazdu.

2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji apartamentu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. W przypadku wcześniejszej rezerwacji stosuje się uprzednią wpłatę zaliczki w wysokości do 30 % ogólnej kwoty zamówienia do 4 dni od daty rezerwacji.

4. Zaliczka jest zwracana w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.

5. Zaliczka przepada w całości w przypadku odwołania przez klienta rezerwacji pobytowej. Przy odpowiednio wczesnym zgłoszeniu jest możliwość zmiany terminu i wykorzystaniu wpłaconej zaliczki.

Nr konta BZWBK 

82 1090 1997 0000 0001 0248 7948 

M.Jusza

59-850 Świeradów Zdrój

ul.Starowiejska 1 

Jak widać na mapie Świeradów Zdrój jest  bardzo dobrym miejscem na rodzinny wypoczynek i wycieczki. Z pewnością nie zabraknie miejsc do zwiedzania lub spokojnych spacerów, ale także wielu wspaniałych atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo różnorodne kuracje zdrowotne z pewnością korzystnie wpłyną na samopoczucie całej rodziny. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego obiektu.Partnerzy : 

Kamery na Stoku : 

kamery online SKYWINDOWS

Fotka 674f3b5a
Fotka be41150d
Fotka 01ed5194